KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294360
nr 1329 4360
2 st, efter Jean-Siméon Chardin. Ej signerade. Olja på plåt, 29x19 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:55:16
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
800 kr
900 kr
6